Movies
Ratings
500
NonnasRated ★ 3.5
Showing UpRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
The UntouchablesRated ★ 3.5
The Minimalists: Less Is NowRated ★ 3.0
The Pleasure of Love in IranRated ★ 3.0
DocumenteurRated ★ 3.5
Rue Daguerre in 2005Rated ★ 3.5
CassisRated ★ 3.0
He Stands in a Desert Counting the Seconds of His LifeRated ★ 4.0
Song of AvignonRated ★ 4.0
Out-Takes from the Life of a Happy ManRated ★ 4.0
Imperfect Three Image FilmsRated ★ 3.5
Syndromes and a CenturyRated ★ 4.5
Travel SongsRated ★ 4.0
Diaries Notes and SketchesRated ★ 4.0
Lost Lost LostRated ★ 4.5
Mur MursRated ★ 4.5
The Vanishing LionRated ★ 3.5
Salut les CubainsRated ★ 4.0