Movies
Ratings
1308
The Age of AdalineRated ★ 3.0
Love, LiesRated ★ 3.0- The Thousand Faces of DunjiaRated ★ 1.0
AnnihilationRated ★ 2.0
Tomb RaiderRated ★ 2.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 1.5
CloserRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
SilenceRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 1.5
Black PantherRated ★ 2.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 1.5
The Cloverfield ParadoxRated ★ 1.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 5.0