Titles you rated
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.5- 블리치Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5