Titles you rated
Wind RiverRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 0.5
The Ninth GateRated ★ 3.5
HuntRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 2.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.0