Movies
Ratings
463
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
SORI: Voice from the HeartRated ★ 1.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The Lovely BonesRated ★ 2.5
O Brother, Where Art Thou?Rated ★ 3.5- SpliceRated ★ 1.5
HerRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
The MasterRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 4.5
Yourself and YoursRated ★ 3.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 4.0
Collective InventionRated ★ 4.5
INGtoogi: The Battle of Internet TrollsRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 3.0
Buffalo '66Rated ★ 3.5
PietaRated ★ 4.0