Series
Ratings
381
Good ManRated ★ 0.5
A Hundred MemoriesRated ★ 0.5
Spring FeverRated ★ 0.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 1.0
Lighter and PrincessRated ★ 3.5
Shine on MeRated ★ 0.5- Nice to Not Meet YouRated ★ 0.5
High KickRated ★ 4.0
Law and The CityRated ★ 0.5
S LineRated ★ 1.0
My Girlfriend Is The Man!Rated ★ 1.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Our MovieRated ★ 4.0
Dear.MRated ★ 0.5- The First Night With the DukeRated ★ 0.5
Gangnam B-SideRated ★ 1.0- Good BoyRated ★ 1.0
Tastefully YoursRated ★ 1.0
Melo MovieRated ★ 2.0
Buried HeartsRated ★ 1.0