Titles you rated
The ProducersRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5