Titles you rated
The ShackRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
MasterRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0