Series
Ratings
22
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
SignRated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 2.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0- 나루토 2기Rated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0