Titles you rated
Train to BusanRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
The MayorRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 0.5
The Boy and the BeastRated ★ 0.5
Architecture 101Rated ★ 4.0