Series
Ratings
44
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5