Titles you rated
The MistRated ★ 0.5
X-MenRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 1.5
Dark PhoenixRated ★ 1.5
The WolverineRated ★ 1.5
Man of SteelRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 0.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 2.5
A Dog's PurposeRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 0.5
Cold EyesRated ★ 2.0
OkjaRated ★ 5.0
PeninsulaRated ★ 1.5