Titles you rated
- EuphoriaRated ★ 4.0
 
EuphoriaRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 4.0
A Time Called YouRated ★ 3.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.5
Boo, BitchRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Blue BirthdayRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
My Holo LoveRated ★ 3.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.5
Youth of MayRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
StartupRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0