Movies
Ratings
1691
The Exit 8Rated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 0.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
SharperRated ★ 3.0
The Good NurseRated ★ 3.0
Burn After ReadingRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0- Delicious in DungeonRated ★ 5.0
Wolf Creek 2Rated ★ 2.5
Nobody 2Rated ★ 2.5
TogetherRated ★ 3.0
The World's EndRated ★ 3.5
ZygoteRated ★ 3.5
CureRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
RRRRated ★ 4.0