Titles you rated
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
I, RobotRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0