Movies
Ratings
1485
Zootopia 2Rated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Vampire Hunter D: BloodlustRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
A Brighter Summer DayRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Kraven the HunterRated ★ 1.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
First SummerRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0