Series
Ratings
223
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Rated GRated ★ 4.0
LegionRated ★ 4.0
The MistRated ★ 2.5- Magic Warriors Mir & GaonRated ★ 3.0
- Saiyuki ReloadRated ★ 3.5
- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.5
Hidden SingerRated ★ 4.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.5- Battle of TonguesRated ★ 3.5
Magical Circle Guru GuruRated ★ 3.5- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 3.5
Sgt. FrogRated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 3.5- BonobonoRated ★ 5.0