Movies
Ratings
976
LavaRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Partly CloudyRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
Warriors of the DawnRated ★ 2.5