Titles you rated
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Mulan IIRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Marie AntoinetteRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Life or Something Like ItRated ★ 3.0
Hachi-koRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Pom PokoRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 4.0
BoltRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Big DaddyRated ★ 4.0