Titles you rated
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 4.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
We Bought a ZooRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.0
JigsawRated ★ 1.0
TRON: LegacyRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 1.5
Your LetterRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
Sky HighRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
First BloodRated ★ 5.0
RockyRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 0.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0