Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 1.5
I Parry Everything: What Do You Mean I’m the Strongest? I’m Not Even an Adventurer Yet!Rated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Vinland SagaRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
New Recruit Season 3Rated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Ranma1/2Rated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Shūmatsu Train Doko e Iku?Rated ★ 3.5
Fallout Season 1Rated ★ 4.0