Titles you rated
ERASEDRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.5
Kill la KillRated ★ 4.0
Hellsing UltimateRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Deadman WonderlandRated ★ 3.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5- Death ParadeRated ★ 3.5
- The Future DiaryRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 3.5
AtypicalRated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 1.0
Dear My FriendsRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 1.5