Titles you rated
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5