Titles you rated
VivariumRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Mysterious SkinRated ★ 1.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
UnbreakableRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 1.5
SilmidoRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 4.0