Movies
Ratings
76
AlwaysRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 3.0
King KongRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0