Movies
Ratings
465- The Final SemesterRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 2.5
The FounderRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Am I Ok?Rated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
RayRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 2.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
For SamaRated ★ 4.5
UndineRated ★ 5.0
Fallen LeavesRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5