Titles you rated
Planet of the ApesRated ★ 5.0
An Officer and a GentlemanRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
JFKRated ★ 4.0
The Taste of OthersRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 3.0
PleasantvilleRated ★ 4.0
OasisRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The Eighth DayRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
The City of Lost ChildrenRated ★ 4.0
To Kill a MockingbirdRated ★ 4.0
Railroad ManRated ★ 3.0
The FirmRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 2.0