Movies
Ratings
332
Groundhog DayRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.0