Movies
Ratings
20
The Mummy ReturnsRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0
26 YearsRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
Drag Me to HellRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0