Movies
Ratings
36
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 1.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 2.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 2.0