Titles you rated
Alien: RomulusRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0- A Man Who Heals the CityRated ★ 5.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.5
Forky Asks a Question: What Is Money?Rated ★ 5.0