Series
Ratings
405
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Succession Season 4Rated ★ 5.0
La PalmaRated ★ 2.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.5
The TrunkRated ★ 2.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
SuccessionRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Death to Snow WhiteRated ★ 0.5
Children of NobodyRated ★ 4.5
The Perfect CoupleRated ★ 3.0
The People vs. O.J. SimpsonRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 1.5
The AuditorsRated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 3.0- Worst Roommate Ever Season 2Rated ★ 4.5
Worst Roommate Ever Season 1Rated ★ 4.5
The PatientRated ★ 3.0