Titles you rated
MementoRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Un Chien AndalouRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
American GangsterRated ★ 4.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5