Titles you rated
The BrutalistRated ★ 4.5
MidwayRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 3.5
FinchRated ★ 3.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 2.5
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 3.0
Freud's Last SessionRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 4.0
All the Money in the WorldRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0