Titles you rated
CarolRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 0.5
Shin GodzillaRated ★ 0.5
WarcraftRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The Man Who Knew InfinityRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 4.5