Movies
Ratings
219
ManokRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Between the Two of UsRated ★ 2.5
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 2.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
Four DaughtersRated ★ 3.5
Last MileRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
The FallRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Soup and IdeologyRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5- An Urban Allegory / It’s Not MeRated ★ 2.0