Movies
Ratings
173
Outlaw KingRated ★ 4.0
Diana: In Her Own WordsRated ★ 4.0
Elizabeth: The Golden AgeRated ★ 2.5
In the Heart of the SeaRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
UnbrokenRated ★ 4.5
The 33Rated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Land of MineRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
MoonRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
ItRated ★ 4.0
Mr. DeedsRated ★ 4.5