Titles you rated
Fight For My WayRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
My Little TelevisionRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0