Titles you rated
Civil WarRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.5
Long Day's Journey Into NightRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0