Series
Ratings
62
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 1.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0