Movies
Ratings
133
WhiplashRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 1.5
Letters to JulietRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5