Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
S LineRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0- 블리치Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0