Series
Ratings
20
Nodame CantabileRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
The Joseon GunmanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 1.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5