Titles you rated
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
VictoryRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
After YangRated ★ 4.5