Titles you rated
Apgujeong Midnight SunRated ★ 1.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5