Titles you rated
- Silver Will ArgevollenRated ★ 3.5
- When Supernatural Battles Became CommonplaceRated ★ 4.0
- Gingitsune : Messenger Fox of the GodsRated ★ 3.5
- Gargantia on the Verdurous Planet: Far Beyond the VoyageRated ★ 3.5
- Engaged to the UnidentifiedRated ★ 3.5
Shomin SampleRated ★ 3.0- BakumanRated ★ 4.0
- Haken no HinkakuRated ★ 4.0
- Gokusen Season 3Rated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5- GokusenRated ★ 3.5
The Pet Girl of SakurasouRated ★ 4.0
The One Being Sung: The False FacesRated ★ 3.0
Noragami AragotoRated ★ 3.5
The Perfect InsiderRated ★ 4.0- Student Council's DiscretionRated ★ 3.5
Chaika - The Coffin PrincessRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam Seed C.E.73 StargazerRated ★ 3.5
High School DxD NewRated ★ 3.0
BLOOD-CRated ★ 3.5