Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
CatsRated ★ 2.5
Forbidden DreamRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.0
Man in LoveRated ★ 3.0
The TruthRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0