Series
Ratings
15
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 1.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 5.0
Big ManRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0