Titles you rated
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Mrs. CopRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0