Titles you rated
You're My PetRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
IRISRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0